PC

Destiny 2 falas për tu shkarkuar deri në 18 Nëntor

Publikuar , 05 Nëntor 2018
Nëse e shkarkoni lojën gjatë kësaj periudhe atëherë do ta mbani përgjithnjë dhe nuk do ta humbisni pas datës 18 Nëntor. Destiny 2 falas për tu shkarkuar deri në 18 Nëntor

Destiny 2 do të jetë falas për të gjithë lojtarët e Battle.net. Kjo ofertë fillon nga dita e sotme dhe mbyllet më 18 Nëntor.

Lajmin e bëri të ditur Blizzard në aktivitetin BlizzCon që po mbahet në Kaliforni.

Nëse e shkarkoni lojën gjatë kësaj periudhe atëherë do ta mbani përgjithnjë dhe nuk do ta humbisni pas datës 18 Nëntor.

Destiny 2 debutoi në Tetor, një muaj pasi kishte mbërritur në PlayStation 4 dhe Xbox One.

Kjo është loja e parë e lançuar përmes portalit Battle.net të Blizzard. /GameWorld Albanian

Lajmet e fundit>