Lajme lojërash

Del videoja e parë me pamje të lojës së Assassin’s Creed IV

Publikuar , 26 Mars 2013
0
Del videoja e parë me pamje të lojës së Assassin’s Creed IV

Traileri më i fundit i lojës më të fundit nga seria Assassin’s Creed sapo ka dal, ku në të tregohet gjithashtu pamje të vërteta nga loja.

ACIV pritet të dalë në fund të nëntorit të këtij viti dhe nga sa është parë e gjithë seria e lojërave ka fituar një famë të jashtëzakonshme. (GameWorld Albanian)[youtube id=”OJT1EGcCelc” width=”600″ height=”350″]

Lajmet e fundit>