Lajme lojërash

Del video prezantuese e re e “Heart of the Swarm”

Publikuar , 28 Shkurt 2013
0
Del video prezantuese e re e “Heart of the Swarm”

Ose do të kalosh kohën duke luajtur me versionin beta ose do të rrish në vend duke pritur për zgjerimin e “Heart of the Swarm” që del më 12 mars, por tani ju mund ta shpërqëndroni vëmendjen më një trajler të ri të lezetshëm CGI të quajtur “Vengence.”

Ky version u zbulua në kanalin Twitch të martën në orët e vona, dhe pastaj e ngarkuan në kanalin e tyre të YouTube.

Trajleri i paraqitur të bën të zhytësh thellë në fushatë edhe madje të rikujtosh edhe njëherë fushatën e “Wings of liberty”.

Në momentin që menduat se do ketë një fund të lumtur për Raynor edhe Kerrigan, mesa duket që Queen of Blades është pak e shqetësuar për rregullimin e jetës së Terran. (GameWorld Albanian)[youtube id=”vCsGTP3-Jlw#!” width=”600″ height=”350″]

Tags >

lojëra
Lajmet e fundit>