Lajme lojërash

Chaos Online do të dalë në fazën beta më 29 maj

Publikuar , 30 Maj 2013
0
Chaos Online do të dalë në fazën beta më 29 maj

Fansat e të gjitha lojërave MOBA mund të shtojnë dhe një lojë tjetër në listën e tyre.

Chaos Online është krijuar nga Neoact dhe e publikuar nga Asiasoft, ka “hapur dyert” për fazën beta më 29 maj. Gjithsesi fillimisht do të jetë e disponueshme vetëm në vendet e Azisë Juglindore.

Gjithashtu kompania do të mbajë një kampionat me çmim final 10,000 $. Kampionati i parë i këtij tipi do të fillojë në korrik. Chaos Online është një lojë MOBA falas me 80 heronj të ndarë në dy kampe.

Ndryshe nga lojërat e tjera të llojit të vet, lopatarët mund të shkatërrojnë natyrën për të hapur rrugë të reja. Detaje më të hollësishme mund ti gjeni në faqen zyrtare të lojës. (GameWorld Albanian)

Lajmet e fundit>