Lajmet

Candy Crush Saga ka mbërritur në platformën desktop të Windows 10-tës

Publikuar , 18 Korrik 2015
Candy Crush Saga ka mbërritur në platformën desktop të Windows 10-tës

Loja e famshme Candy Crush Saga ka mbërritur në Windows 10. Kjo lojë, tashmë vjen në formën e një aplikacioni universal dhe mund të shkarkohet përmes dyqanit të ri të aplikacioneve tashmë i unifikuar.

Microsoft më parë ka njoftuar se Candy Crush Saga do të ishte pjesë e Windows 10-tës. Të tjera produkte të zhvilluesit King së shpejti do të mbërrijnë në versionin e ri të sistemit operativ. Mëposhtë kemi paraqitur një lidhje ku mund të shkarkoni lojën. (GameWorld Albanian)

Shkarko Candy Crush Saga për Windows 10

Lajmet e fundit>