Lajme lojërash

Black Ops 2 Zombies, shfaqet traileri javën që vjen

Sep 26 2012
0 Shpërndarje
Black Ops 2 Zombies, shfaqet traileri javën që vjen

Treyarch ka shfaqur nje trailer të ri për Black Ops 2 Zombies, e cila tregon më shumë rreth detajeve të lojës.

Ashtu siç duket në shfaqjet e lojës, ju shikoni një autobus e cili tërhiqet në një stacion i shfarosur nga koha post apokaliptike, përpara se të shfaqen zomit, të cilët dalin si pacientë spitalesh, me probleme mendore dhe që më vonë i sulen autobusit.

“A jeni gati të bëni një xhiro?” Zhvilluesit gjithashtu lançuan një screenshot, me emrin, “Qetësia ka mbaruar – ata po kthehen.”

Black Ops 2 Zombies do të mbajë premierën botërore më 26 shtator, konfirmon Treyarch. (GameWorld Albanian)

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

 

Lajmet e fundit>