iOS

Bit.Trip me vrap të shpejtë në iOS

Publikuar , 01 Nëntor 2013
0
Bit.Trip me vrap të shpejtë në iOS

Platforma ritmike e Gaijin Games, Bit.Trip Run, tani është në dispozicion për iOS. Loja kushton 3.99 dollarë dhe përfshin tri botë me 30 nivele normale, 15 nivele dhe 12 nivele sfiduese që mund të luhen me tetë karaktere të ndryshme që mund të rregullohen me 40 veshje të pazhbllokueshme.

Bit.Trip Run është versioni mobil i Bit.Trip Runner Presents Runner : Future Legend of Rhythm Alien, që është pjesa vijuese e Bit.Trip Runner, përveç titullit të ngjeshur.

Zhvilluesi ka bërë një përditësim pa pagesë për lojën, që do të përfshijë dy botë të tjera me 20 nivele, 8 sfiduese dhe 10 nivele retro dhe dy nivele shtesë të betejave me shefin. (GameWorld Albanian)

Tags >

Bit.Trip
Lajmet e fundit>