Lajme lojërash

BioShock Infinite vjen me një trailer të fuqishëm

Publikuar , 30 Tetor 2012
0
BioShock Infinite vjen me një trailer të fuqishëm

Heshtja në studio e BioShock Infinite është zhdukur, me zhvillimin nga Boston Studio i cili më në fund i ka mbledhur fuqitë dhe punonjësit për të prezantuar një trailer fantastik.

Bëhet fjalë për një video trailer të BioShock Infinite, videon më të fundit të saj, që paraqet një projekt të dhimbshëm, por shumë të suksesshëm.

Video prej 90 sekondash përshkruan qytetin futures Columbia, me një skenar shumë të mirë dhe me lëvdata të mara për projektin e saj.

Aty gjithashtu përshkruhet aksion i kryer nga Sky-Hook dhe partnerja e tij Elizabeth. (GameWorld Albanian)[youtube id=”bLHW78X1XeE” width=”600″ height=”350″]

Tags >

BioShock
Lajmet e fundit>