Lojërat

Bioshock Infinite Gameplay shpalos (videot) e reja

Publikuar , 23 Shtator 2010
0
Bioshock Infinite Gameplay shpalos (videot) e reja

Pas zbulimit të lojës së shumë pritur për titullin e tretë në serinë e Bioshock ‘Bioshock Infinite’ Lojërat Irracionale nuk kanë humbur kohë për të realizuar videon e re me një varg figurash të Gameplay.

Këto video-lojëra të reja nga Bioshock janë në dispozicion që të mund ti  shkarkoni ato dhe ti shikoni në Xbox-in tuaj nëse preferoni ti shikoni ato në HD. Në këtë lloj të lojës lojërat lëvizin jashtë oqeanit dhe lundrojnë nga qyteti në qiell. Në këto lojëra kemi karakteret e Booker DeWit, ish-agjenti Pinkerton i cili ishte kontraktuar për të shkuar në qytetin e pakuptueshëm të Kolumbisë për të kërkuar një vajzë me emrin Elizabetë.

Për fat të keq nuk mund të presim shumë nga këto lojëra të reja të Bioshock Infinite të realizohen para vitit 2012. Kështu që kur të lansohen ato do tu lënë përshtypje të mëdha.

{youtube}H0fDEA0BFSM{/youtube}

Lajmet e fundit>