Lojërat

Bethesda lançon përditësimin 1.2 për Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

Publikuar , 14 Nëntor 2016
0
Bethesda lançon përditësimin 1.2 për Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

Pas lançimit të beta javën e kaluar, përditësimi më i fundit i The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition ka mbërritur për kompjuterat Windows dhe PlayStation 4.

Ndërsa përditësimi me numër versioni 1.2 do të godasë konsolat Xbox One nga fundi i javës tha Bethesda në rrjetin social Twitter.

Në terësi fokusi ka qenë në performancë dhe riparime të disa dështimeve. Konkretisht kur karakteri ujk-njeri shndërrohej pas në formë njerëzore. Por ky përditësim lë në harrëse dështimet në PC, PS4 dhe Xbox One të versionin 1.1 pas pak minuta lojë.

Bethesda e ka konfirmuar një problem të tillë por nuk ka dhënë informacion zyrtar për riparimin e tij. Përditësimi 1.2 riparon edhe disa probleme me audion e lojës. (GameWorld Albanian)

Tags >

Skyrim
Lajmet e fundit>