Lojërat

Battlefield 1: Ja imazhet e ekspansionit të parë “They Shall Not Pass”

Publikuar , 19 Dhjetor 2016
0
Battlefield 1: Ja imazhet e ekspansionit të parë “They Shall Not Pass”

Electronic Arts publikon ditën e sotme imazhe të ekspansionit të parë të Battlefield 1 i cili mbërrin në Mars.

Në një postim në blog, EA publikoi imazhet koncept të hartave They Shall Not Pass. Ato përfaqësojnë vizionin e DICE por nuk janë finale. Mëposhtë do të gjeni të gjitha imazhet.

3171640-1Ngjarjet e They Shall Not Pass zhvillohen gjatë Betejës së Verdunit në Francë. Sipas DICE më shumë se 1 milion pjesë artilerie hidhen në hapat e parë të betejës.

Një version i fashtit të rrënuar Samogneux nga lufta do të jetë në fokus si dhe disa beteja brenda Kështjellës Vaux. Një tjetër hartë do të tregojë një fushëbetejë ku janë goditur mëse 40 milion pjesë artilerie.

They Shall Not Pass vjen me me armë dhe qenë të rinj. Përdoruesit të cilët kanë Battlefield Premium mund të luajnë këtë ekspansion dy javë përpara të gjithëve. (GameWorld Albanian)

Lajmet e fundit>