Android

Angry Birds 2 i disponueshëm për tu shkarkuar në Android dhe iOS

Publikuar , 30 Korrik 2015
0
Angry Birds 2 i disponueshëm për tu shkarkuar në Android dhe iOS

Siç e dini që kur Angry Birds debutoi në 2009, janë publikuar një mori versionesh që nga Angry Birds Space, Angry Birds Rio, Angry Birds Friends, Angry Birds Seasons, Angry Birds Star Wars, Angry Birds Go!, Angry Birds Transformers, Angry Birds Fight!, Angry Birds Stella, e kështu me rradhë.

Por asnjë nga këto tituj nuk kishte një numër versioni dhe të gjithë mendonin se nuk ja vlen. Por tani pritja ka marrë fund sepse Angry Birds 2 është i disponueshëm në Android dhe iOS. (GameWorld Albanian)

Lajmet e fundit>